Ziyaretçilerinize Ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlayarak iş potansiyelinizi arttırın

Sistem Nasıl İşler ?


 


Wi-Fi Hot Spot Yönetimi

Özelleştirilebilen Karşılama Sayfası : h@di mekanları karşılama sayfalarını markalarına uygun olarak kişiselleştirebilirler.

Özelleştirilebilir Wi-Fi Hizmetleri : h@di mekanları müşterilerine verdikleri Internet Erişim Hizmetlerini maksimum esneklik içinde kendi iş modellerine en uygun tarife ve bağlantı paketleri ile tanımlayabilirler.

Farklı Oturum Açma Seçenekleri : h@di mekanları kendi gereksinimlerine en uygun yanıtı verecek oturum açma senaryosunu seçerek müşterilerine benzersiz bir tecrübe yaşatabilirler. Mekanlara özgü değişik açılış sayfaları ve üzerlerinde anlık haberler, bilgiler ve daha bir çok gelişmiş içerikler sunulabilmektedir.

Detaylar

Wi-Fi Hot Spot Yönetimi
 


Pazarlama Araçları

Reklam : h@di mekanları oturum açma ekranları üzerine alacakları reklamlar ile ilave gelir sağlayabilirler. İşletmenin kararı doğrultusunda süreli ve süresiz, hem ücretli hem de ücretsiz olabilmektedir. Veya bir süre ücretsiz sonrası da isteğe bağlı olarak ücretli veya kupon karşılığı da olabilmektedir.

Sosyal Medya : h@di mekanlarında, müşteriler sosyal ağ hesaplarını kullanarak oturum açmaları halinde, bu mekanların marka bilinirliği kolayca ve hızlı bir şekilde sosyal ağ üzerinde yayılır. Böylelikle, mekanın ismi ve hizmetleri geniş kitlelere ulaşmış olur.

Pazarlama : h@di mekanları müşterileri ile güçlü fakat hesaplı pazarlama kampanyalarını paylaşarak, anlık dönüş sağlarken, gelirlerini de sürekli arttırmış olurlar.

Müşteri Deneyimi : Son yapılan araştırmalara göre akıllı telefon ve tablet kullananların sayılarının sürekli arttığı ve Internet erişimine her yerde ihtiyaç olduğu yönündedir. Bu bağlamda da kaliteli Internet erişimi sağlayan mekanların daha çok tercih edildiği ve iş potansiyeline önemli katkı yaptığı saptanmıştır. Bu bağlamda, h@di uygulamaları

Detaylar

Pazarlama Araçları
 


Güçlü Raporlama

Durum Analizi : h@di mekanlarında müşterilerin davranış bilgileri toplanarak ve analiz edilerek pazarlama kampanyalarından maksimum verim almaları ve kazanca dönüştürmeleri sağlanır.

Sosyal Ağ Analizi : h@di mekanları müşterilerinin sosyal ağ profillerine erişim sağlayarak, onların tercihleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olup, daha doğru kampanyalar ile maksimum kazanç sağlarlar.

Wi-Fi Analiz Raporları : h@di mekanları müşterilerinin internet kullanım profillerinin analizi neticesinde, daha doğru pazarlama kampanyaları düzenleyerek, maksimum kazanç sağlarlar.

Detaylar

Güçlü Raporlama